ART / Oil paintings / Oil painting 13395502
nr 1339 5502
OIL PAINTING
E. Sandsjö. Signed, landscape. Oil on canvas, 54x78cm,
E. Sandsjö. Signerad, landskap. Olja på duk, 54x78cm
SEK 250
Monday August 3 2020
at 18:33:46
100 kr
200 kr